• Start
  • Jarek Mikołajczyk

Pogadajmy o hip hopie Igoronco

Jakiś czas temu recenzowaliśmy płytę "Międzyczas", której autorem jest Igoronco. Z przyjemnością publikujemy klip kawałka o znamiennym tytule "Pogadajmy o hip hopie". Klip pojawił się w sieci dokładnie dziś 5 maja. Niezwłocznie publikujemy go na popcentrali. Z subiektywnym komentarzem - to dobry kawałek, na temat, o którym wszyscy wiedzą, że jest a udają jakoby wszystko było cacy. Tak na prawdę Igoronco nie próbuje nikogo pouczać i nic nikomu udowadniać bo "wszystko jest pomiędzy". Podobnie jak płyta to nie jest rap dla wszystkich, ale być może dzięki temu nie jest dla nikogo.

 

Niebawem fizyczna Igoronco na Rapie EP. Uprzedzając to co wydarzy się w związku z EPką kilka faktów w związku z “Na rapie EP” zaczerpniętych z profilu autora na fb. 

✔ 09. maja rzucam na miasto 400 całkowicie darmowych egzemplarzy, do pobrania w poznańskich knajpach, klubach i miejscach kojarzonych z kulturą.
✔ 11. maja w siedzibie Good Time Radio odbędzie się premierowe wykonanie tej epki, na które już teraz Was zapraszam
✔ 12. maja będzie miała miejsce premiera krajowa internetowa
✔ od początku do końca maja ukażą się dwa klipy promujące materiał

✔ szykują się także konkursy z rozdawką płyt dla ludzi spoza Poznania
✔ możecie się jarać 

opr. M.S.Z

recenzja płyty Międzyczas

   

Skorzystaj z okazji, by zobaczyć nagradzane i doceniane przez krytyków polskie filmy. Dzięki projektowi „Kultura Dostępna w kinach” w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety kosztują jedyne 10 zł dla każdego.

Happy Olo

Kino Helios
Czwartek 26 kwietnia 2018
godz. 18:00

Narzeczony na niby

Kino Helios
Czwartek 3 maja 2018
godz. 18:00

Atak Paniki

Kino Helios
Czwartek 17 maja 2018
godz. 18:00